KLASA 1A - wych. mgr Teresa Tondyra
Bańdura Sebastian, Chromy Martyna, Chwała Dominik, Chwała Klaudia, Drabina Jakub, Gaura Katarzyna, Gąstała Dawid, Głowacz Aleksandra, Klimowska Kamila, Klimowski Dominik, Kruźlak Szymon, Kwiatek Krzysztof, Lenik Tomasz, Najdek Natalia, Nieciąg Konrad, Pająk Arkadiusz, Pęcek Natalia, Putyra Aleksandra, Stopa Justyna, Tomaszewski Michał, Trączyk Klaudia, Warchoł Patrycja, Zgudziak Paulina.
KLASA 1B - wych. mgr Barbara Szczerba
Bałos Partycja, Cudyk Patrycja, Jaworek Aneta, Jurkowski Arkadiusz, Kania Jakub, Kania Kacper, Kania Zuzanna, Knapczyk Przemysław, Kos Dawid, Kozłowska Natalia, Kruźlak Dawid, Lenik Karolina, Lenik Marek, Ogorzelec Gabriela, Pawlica Klaudia, Reciak Katarzyna, Rozum Mateusz, Seneczko Wiktor, Sergiel Tomasz, Szczepaniak Dominik, Tekieli Kamila, Wądolny Sylwia, Wicherek Patryk.
KLASA 1C - wych. mgr Małgorzata Chorąży
Bochenek Gabriela, Chromy Natalia, Dobosz Sylwia, Filus Patrycja, Kachnic Michał, Kania Ada, Kania Patrycja, Kot Magdalena, Koźlik Karol, Kuś Amelia, Łuczak Sebastian, Mirocha Gabriela, Niebudek Bartłomiej, Paryła Sabina, Pawlica Paulina, Pieczara Katarzyna, Pieczara Piotr, Polak Kamil, Rzadek Kinga, Szczerba Katarzyna, Straczek Szymon, Światłoń Karol, Zając Natalia, Zaręba Dominik.
KLASA 1D - wych. mgr Bożena Szczęch
Bałos Krzysztof, Biłko Justyna, Brych Sebastian, Dobosz Dawid, Drabina Justyna, Dyrda Patrycja, Fidelus Marta, Frączek Natalia, Habowski Kamil, Maślanka Jan, Nosal Anna, Nowak Bartłomiej, Petrilăk Agnieszka, Pieczara Krzysztof, Pocielej Ewelina, Polak Klaudia, Rymarczyk Maciej, Ryszawy Partyk, Świetek Piotr, Turaj Agnieszka, Ucher Agata, Ucher Karolina, Urbańczyk Gariela.
KLASA 1E - wych. mgr Danuta Jurek
Burliga Albert, Choraży Estera, Chrapek Dominika, Chromy Kamila, Chwała Marcelina, Dróżdż Justyna, Fraczek Dawid, Frosztega Daniel, Gielata Mateusz, Gielata Mateusz Jan, Głowacki Konrad, Gwiżdż Karolina, Kwasniowska Annna, Mlak Gabriela, Mlak Małgorzata, Pajak Mariusz, Radwan Daria, Trabka Joanna, Wypartowicz Władysław, Zaręba-Głód Emanuel, Zawiła Klaudia, Zygliński Marek, Żmuda Natalia.
KLASA 2A - wych. mgr Barbara Wierzbicka
Biela Sylwia,Bochenek Łukasz,Chromy Tomasz,Goryl Maria, Habowski Paweł,Kachnic Sebastian,Krupa Katarzyna,Lach Joanna,Pająk Mateusz,Paryła Paweł,Pawlica Janusz, Piasecki Dominik,Prymula Krystian,Rymarczyk Kacper,Sasuła Natalia, Stachoń Sylwia, Stachura Kinga,Sumera Patryk,Szczepaniak Justyna,Tondyra Karolina,Wilkosz Joanna
KLASA 2B - wych. mgr Małgorzata Kuzak
Burliga Jonasz,Burliga Kacper,Chromy Karolina,Chromy Krystian, Czaicki Dariusz,Dyrcz Krzysztof,Gaura Danuta,Gaura Magdalena, Głuc Monika,Głowacz Karol,Jopek Katarzyna, Kotlarz Dariusz, Kruźlak Wojciech,Malina Dominik,Mirocha Katarzyna,Najdek Aleksandra, Nieckula Paulina,Pawlica Lidia,Sałapat Mateusz, Saneczko Anna, Wrona Karolina,Wrona Magdalena,Zgudziak Anna
KLASA 2C - wych. mgr Stanisława Wypartowicz
Bartocha Paulina,Bogdał Magdalena,Chromy Marcelina,Duman Arkadiusz,Gaura Marcin Kachnic Anna,Kachnic Ewelina,Kania Barbara,Koźlik Adrian,Moskała Łukasz,Nowak, Bartłomiej,Pająk Łukasz,Parszywka Sylwia,Pawlica Tomasz,Piątek Janusz,Porębska Liliana Reciak Marcin,Reciak Natalia,Stopa Karolina,Strączek Bartłomiej,Szabla Paweł,Wrzodek Natalia
KLASA 2D - wych. Monika Mikocka
Bargieł Patrycja,Biedrawa Dominik,Brodziak Dominik,Brózda Małgorzata,Chromy Agnieszka,Chromy Paulina,Dróżdż Jarosław, Frys Dawid,Gielata Józef,Kachnic Paweł Kardaś Aleksandra,Kosek Dominika,Kwaśniowski Kacper,Lenik Kamil,Malina Joanna,Nocula Sebastian,Nowak Tomasz,Ogarek Jakub,Ogorzelec Maciej, Marcelina Polak,Rymarczyk Edyta,Rymarczyk Sylwia,Woźniak Agnieszka
KLASA 2E - wych. mgr inż. Jadwiga Sękacz
Baran Anna,Bochnia Janusz,Burczak Sabina,Burliga Sara,Dobosz Klaudia,Dobosz Maksymilian,Drabina Radosław,Dyba Krzysztof, Frączek Joanna,Kojs Paweł,Koźlik Adrian,Lempart Katarzyna,Łuczak Łukasz,Nocula Joanna,Nowak Justyna,Osiecki Damian Pająk Klaudia,Polak Jakub,Sabała Karolina, Sala Krzysztof, Sapoń Marek,Sobecka Judyta, Turaj Grzegorz,Warchoł Maciej
KLASA 2F - wych. mgr Sabina Lasek
Burza Kamil,Dubiel Dominik,Frączek Dominika,Frączek Joanna,Goryl Joanna,Gunia Karolina,Gwiżdż Dawid,Jończyk Patryk,Kania Rafał, Kempa Martyna,Lasek Wojciech,Malina Kamil,Mlak Paweł,Mlak Szymon,Nowak Krystian,Polak Wojciech,Rzegocka Martyna Rzeszut Karolina,Stypuła Magdalena,Wiąch Justyna,Wierzbicki Rafał, Wrzodek Magdalena
KLASA 3A - wych. mgr Bożena Pieczara
Jończyk Kinga,Kania Łukasz,Kosek Marcin,Kwiatek Damian,Lenik Łukasz,Nieciąg, Bartłomiej,Nowak Agnieszka,Pabis Urszula, Pasternak Joanna,Pieczara Kinga,Prymula Maciej,Rozum Małgorzata Sałapat Jarosław,Sapoń Paweł,Sergiel Dariusz, Sergiel Monika,Stachura Angelina,Strączek Błażej,Szumlas Rafał, Światłoń Anna
KLASA 3B - wych. mgr Małgorzata Goryl
Bukowski Karol,Bukowski Marcin,Głuc Joanna,Głuc Krzysztof,Hulbój Piotr,Kania Adam,Kania Beata, Kania Michał,Knapczyk Monika,Koźlik Wioletta, Kruźlak Mateusz,Lenik Kinga,Malina Przemysław,Maślonka Barbara, Mirocha Eryk,Mirocha Mateusz,Pająk Jolanta,Piątek Paulina Reciak Edyta,Sarna Kamil,Sergiel Patryk,Stanaszek Patrycja,Zachura Adam,Zgudziak Agata
KLASA 3C - wych. mgr Teresa Talaga
Bałos Anna,Biela Filip,Biela Martyna,Chromy Piotr,Klimowska Marzena,Kunas Daria,Kunas Dariusz,Kunas Grzegorz,Lasek Kacper, Lenik Grzegorz,Mirek Dawid,Mirocha Angelina, Mirocha Marcin, Nieckula Martyna,Pawlica Katarzyna,Pieczara Anna,Pieczara Paweł, Stopa Jakub,Szczepaniak Angelina,Szczepaniak Dominik, Szczepaniak Mateusz,Wadowski Adam, Wrzodek Patrycja
KLASA 3D - wych. mgr inż. Grażyna Bukowska
Adamek Józef,Bachorczyk Karolina,Betlej Karolina,Bochenek Szymon,Chorąży Karolina, Dobosz Aleksandra,Frączek Paweł,Głuc Michał,Harańczyk Aneta,Konas Szymon,Krupa Paulina, Najdek Mateusz,Niebudek Aleksandra,Okarmus Maksymilian, Pająk Dominika,Polak Anna,Pupczyk Daniel,Szczepaniak Jan,Szczepaniak Wojciech,Wrona Przemysław,Wypartowicz Anna,Żmuda Natalia
KLASA 3E - wych. mgr Beata Kopacz
Burliga Konrad,Chwała Ewelina,Chwała Monika,Dyba Jadwiga, Frączek Marek,Gielata Dawid,Gwiżdż Bartłomiej,Gwiżdż Paulina, Gwiżdż Wioletta,Golonka Andrea,Jopek Karolina, Jurkowski Seweryn,Mlak Bartłomiej,Mlak Piotr,Nocula Joanna,Nocula Sylwia, Pająk Paulina Studnicki Damian,Trąbka Grzegorz,Urbańczyk Marcin, Wrzodek Dominik,Wrzodek Patryk,Żak Agata
KLASA 3F - wych. mgr Anna Dobosz
Bartyzel Eugeniusz,Biłko Sławomir,Burliga Kamil,Frączek Rozalia, Frosztęga Klaudia,Gibas Sebastian,Grygiel Paweł, Jendrzejczik Jarosław,Kania Grzegorz,Kot Karolina,Koziołek Agnieszka,Malina Edyta,Matuszyk Łukasz,Moskała Mateusz,Mytyl Paulina,Pocielej Daniel, Polak Gabriela,Rymarczyk Michał,Rzeszut Kinga,Zaręba Marzena,Zaręba Patryk